Zawodnicy

Robert Shy Świerzbiński

ROBERT „SHY” ŚWIERZBIŃSKI

Urodzony: 11.11.1979
Miejsce urodzenia: Białystok
Wychowanek: Hetman Białystok
Osiągnięcia:
– Mistrz Polski Amatorów oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w boksie
– Młodzieżowy Mistrz Polski 1999
– Mistrz Polski Seniorów 2009
– Zdobywca Golden Glove Central Europe wagi średniej
– Zdobywca World Boxing Federation International wagi średniej
– Międzynarodowy Mistrz Rzeczpospolitej Polski wagi średniej
Waga:
Średnia

Tomasz MazurTOMASZ MAZUR

Urodzony: 16.11.1989
Miejsce urodzenia: Słupsk
Wychowanek: Czarni Słupsk
Osiągnięcia:
– v-ce Mistrz Polski w boksie 2012
– Młodzieżowy Mistrz Polski 2010
– Mistrz Polski Juniorów 2007
Waga: Półśrednia

Michał BańbułaMICHAŁ BAŃBUŁA

Urodzony: 26.12.1980
Miejsce urodzenia: Będzin
Osiągnięcia:
– zdobywca pasa mistrzowskiego British Boarding Southern Area wagi półciężkiej
– wygrał 11 walk, 4 zremisował i 26 przegrał
Waga: Półciężka

Timur Kuzakhmedov-2TIMUR KUZAKHMEDOV

Urodzony: 10.10.1995
Miejsce urodzenia: Zaporoże (Ukraina)
Osiągnięcia:
– Mistrz Świata w kick-boxingu
Waga:
63.500 kg

Sylwester WalczakSYLWESTER WALCZAK

Urodzony: 27.12.1983
Miejsce urodzenia: Gubin
Osiągnięcia:
 – v-ce Mistrz Polski w boksie
  – były zawodnik PKB Poznań
Waga:
 Półśrednia

Andrei StaliarchiukANDREI STALIARCHIUK

Urodzony: 01.09.1985
Miejsce urodzenia: Baranowicze (Białoruś)
Osiągnięcia:
 – Mistrz amatorski Białorusi
Waga:
 Junior półśrednia

Daniel Pilc newDANIEL PILC 

Urodzony: 03.07.1987
Miejsce urodzenia: Tychy
Osiągnięcia:
 – Dąbrowa Górnicza Fight Boxing

Jlia KharlamauJLIA KHARLAMAU

Urodzony: 03.12.1996
Miejsce urodzenia: Borysov (Białoruś)
Osiągnięcia:
 – zdobywca Pucharu Białorusi amatorów
Waga: Średnia

Przemysław Gorgoń-2PRZEMYSŁAW „SMILE” GORGOŃ

Urodzony: 22.04.1990
Miejsce urodzenia: Jaworzno
Osiągnięcia:
 – jako amator stoczył 109 walk, 87 wygranych, 22 przegrane
– Brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców
– 5-krotny Mistrz Śląska
– były zawodnik Victoria Jaworzno i KKB Jawor Team
Waga: Średnia

Leanid HarnabayeuLEANID CHARNABAYEU

Urodzony: 09.06.1992
Miejsce urodzenia: Gomel
Osiągnięcia:
 – mistrz Białorusi
– zdobywca brązowego medalu podczas Pucharu Świata
– zdobywca trzeciego miejsca na wojskowych mistrzostwach Europy
– Mistrz Świata w Touch Fight walki bez rund

Olexandr Babanov

OLEKSANDR BABANOV

Urodzony: 27.10.1986
Miejsce urodzenia: Dniepropietrowsk (Ukraina)
Osiągnięcia:
– 212 walk amatorskich, 191 wygranych
Waga: Ciężka

Kadra szkoleniowa

Dariusz Snarski

DARIUSZ SNARSKI
Promotor, Trener główny

Urodzony: 20.12.1968
Miejsce urodzenia: Bielsk Podlaski
Trener II klasy
Osiągnięcia:
– 3-krotny Mistrz Polski amatorów
– v-ce Mistrz Polski amatorów
– Olimpijczyk Barcelona 1992
– ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Tampere 1993
– zwycięzca Turnieju im. Feliksa Stamma
– uczestnik Mistrzostw Europy Bursa 1993 i Vejle 1996
– zdobywca pasów Mistrza Świata WBF i UBO wagi lekkiej
– zdobywca pasów IBF i WBF Intercontinental, Międzynarodowego Mistrza Polski, Baltic Boxing Union
– pretendent do tytułu Mistrza Europy zawodowców w 2001 roku

Piotr PółtorakPIOTR PÓŁTORAK
Cutman, Trener odnowy biologicznej

Urodzony: 18.12.1983
Miejsce urodzenia: Białystok
mgr Wychowania Fizycznego
– Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie, Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej
– nauczyciel Wychowania Fizycznego
Kursy kwalifikacyjne:
– przygotowanie do profesjonalnego wykonywania masażu klasycznego, izometrycznego i relaksacyjnego
– Taping w Rehabilitacji i Sporcie
– szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Dzianis The Rocket MakarDZIANIS „THE ROCKET’ MAKAR

Urodzony: 16.11.1983
Miejsce urodzenia: Grodno (Białoruś)
Osiągnięcia:
– Mistrz amatorski Białorusi
– reprezentant kadry narodowej Białorusi
– członek kadry olimpijskiej Ateny 2004
Waga: Średnia